+90 312 351 61 92

Sosyal Medyada Biz}

SINIRSIZ SATIŞ SONU HİZMET GARANTİSİ
BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA


1995 yılında “En yeni tasarım ve teknoloji kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Buzbağı Soğutma, geçen 28 yıllık süreçte Türkiye’nin, en istikrarlı ve müşteri memnuniyetinde en hassas firmalarından biri olmayı başarmıştır. Aynı doğrultuda yurt dışına yapmış olduğu ihracatlarla Türkiye ekonomisine de önemli katkılar sağlayan firmamız siz değerli müşterilerine satın alımdan satış sonrasına kadar olan tüm faaliyetlerini güven, kalite ve kusursuz hizmet anlayışıyla sunmaya devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ


  • Buzbağı Soğutma’nın amacı, müşterilerine en iyi kalitede ve uygun fiyatta ürünler sunmaktır.
  • Buzbağı Soğutma, ürün kalitesinin sürekliliğinin, ancak değişen ve gelişen müşteri isteklerinin tam olarak algılanıp, beklentilerini eksiksiz olarak yerine getirmekle sağlanacağının bilincindedir. Bu nedenle, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek tasarım ve üretim faaliyetlerine yansıtır.
  • Buzbağı Soğutma’da ana prensip, satın alımdan satış sonrasına kadar olan tüm faaliyetleri tek seferde doğru ve zamanında yapmaktır.
  • Buzbağı Soğutma, sürekli gelişme için en değerli kaynağı olarak gördüğü çalışanlarına gerekli olan eğitimlerin verilmesini, başarının paylaşıldığı, katılımcı, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamının yaratılmasını sağlar.

Ekrem UYAR


Buzbağı Teknik Soğutma Sanayi ve Ticaret